Leczenie alergii


Alergia została zaliczona do chorób cywilizacyjnych naszych czasów, stale przybywa osób na nią cierpiących. W Polsce aż 40% społeczeństwa ma alergię i niestety problem ten dotyczy najczęściej dzieci. Przyczyną choroby jest nieprawidłowa reakcja układu odpornościowego organizmu na określone substancje, które traktowane są przez niego jak groźne drobnoustroje. Substancje te, zwane alergenami, są dla wielu osób całkowicie nieszkodliwe, jednak u osób na nie uczulonych wywołują reakcję alergiczną.Tradycyjne metody leczenia alergii opierają się głównie na przyjmowaniu leków antyhistaminowych lub kortykosteroidowych, a w przypadkach ciężkich na immunoterapii alergenowej. Wszystkie te metody są z reguły długotrwałe i często nie przynoszą oczekiwanych efektów.

Stosowana od wielu lat metoda odczulania za pomocą aparatu BICOM okazała się skuteczna w likwidacji wszelkiego rodzaju alergii pokarmowych, alergii wziewnych, astmy oskrzelowej, kataru siennego, atopowego zapalenia skóry, alergicznego zapalenia spojówek, alergii na jady owadów, pokrzywki.Z doświadczeń i obserwacji wynika, że leczenie alergii za pomocą terapii biorezonansowej jest skuteczną metodą w usuwaniu alergii, a chory po przeprowadzonym odczulaniu może spokojnie przebywać w środowisku, które powodowało uczulenie oraz spożywać wcześniej uczulające pokarmy.

Zarówno diagnostyka, jak i terapia są w pełni bezpieczne, całkowicie bezbolesne i nie kolidują z leczeniem konwencjonalnym. Naszymi pacjentami są osoby w różnym wieku, nawet dzieci poniżej 3 roku życia!